Regulamin sprzedaży - Repetytorium dla aplikantów
112
page,page-id-112,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Regulamin sprzedaży

Sklep internetowy działający pod adresem www.repetytoriumdlaaplikantow.pl prowadzony jest przez Wydawnictwo Skibniewski Media z siedzibą przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 96/45, 02-777 Warszawa, zarejestrowane w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej REGON 012291821, NIP 951-16-15-440 

I.    Zasady ogólne

1.    Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania przez sklep internetowy sprzedaży towarów na odległość.

2.    Dokonywanie zakupów w sklepie internetowym jest możliwe jedynie po zarejestrowaniu i zalogowaniu się w serwisie www.repetytoriumdlaaplikantow.pl.

3.    Oferta sprzedaży obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

4.    Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

5.    Sklep internetowy oferuje do sprzedaży publikacje drukowane (książki i czasopisma).

II.    Realizacja zamówienia

1.    Zamówienia są realizowane w ciągu 72 godzin od chwili otrzymania wpłaty na konto. Zamówienia realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8–16. Zamówienia złożone po godz. 16 przechodzą do realizacji na dzień następny.

2.    Zamówione pozycje są przesyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Sklep nie ma wpływu na czas dostawy zamówienia przez przewoźnika.

3.    Koszty wysyłki zamówień ponosi Zamawiający i wynoszą one:
•    przy płatności przelewem – 13,00 złotych

4.    W przypadku rezygnacji z zamówienia, jego zmiany, reklamacji, prosimy o kontakt telefoniczny z przedstawicielem Sklepu (numer telefonu wskazany w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia). Reklamację można też zgłosić, dzwoniąc pod numer +48 (41) 275 60 60 opłata za połączenie wg taryfy operatora.

III.    Odstąpienie od umowy (zwrot)

1.    Jeżeli publikacja nie była używana i pozbawiona fabrycznego opakowania, kopiowana lub w żaden inny sposób zniszczona lub wykorzystana, można ją zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014 r. poz. 827).

2.    Zwracaną pozycję należy odesłać na adres: Biuro Obsługi Prenumeratora ul. Murarska 11, 27-200 Starachowice wraz z oryginalnym dowodem zakupu (faktura albo paragon).

3.    *W przypadku zwrotu książki zakupionej w okresie promocji z wysyłką gratis, zwracamy kwotę pomniejszona o 13 zł kosztu wysyłki. Zwrot pełnej kwoty (wartość produktu) zostanie wykonany w terminie 14 dni od momentu otrzymania zwróconego produktu. Zwrot dokonywany jest tą samą drogą, jaką nastąpiła zapłata, chyba że zostanie ustalone inaczej.

4.    Zamawiający dokonuje zwrotu publikacji na własny koszt. Koszt ten nie jest zwracany Zamawiającemu.

IV.    Reklamacje

1.    Jeżeli publikacja ma wady fabryczne (defekty techniczne) lub została uszkodzona w trakcie przesyłki kupujący ma prawo złożyć reklamację na adres mailowy prenumerata@doradcaurzedu.pl.

2.    Reklamowaną publikację należy odesłać zwykłą przesyłką pocztową z oryginalnym dowodem zakupu (faktura lub paragon) na adres Biuro Obsługi Prenumeratora ul. Murarska 11, 27-200 Starachowice.

3.    Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Klient zostanie poinformowany o rozpatrzeniu reklamacji drogą mailową.

4.    W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji publikacja zostanie wymieniona na pełnowartościową.

5.    Jeśli odesłanie egzemplarza pełnowartościowego będzie niemożliwe (wyczerpanie nakładu) nastąpi zwrot pieniędzy.

6.    Zarówno w przypadku reklamacji, jak i zwrotów Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

V.    Postanowienia końcowe
  1. Zabronione jest wykorzystywanie przez użytkowników elementów graficznych bez wcześniejszej zgody Sklepu. Obejmuje to: logo, układ i kompozycję strony internetowej Sklepu.
  2. Dane osobowe kupujących są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Zamawiający  mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania usunięcia.